Odwiedź nas
Wrocław, ul. Inowrocławska 7
Godziny pracy
Pon - Sob: 8:00 - 21:00

Wizja

Razem z zaprzyjaźnionymi specjalistami w dziedzinie zdrowia chcę tworzyć zespół, który gromadzi profesjonalistów. Dbam o swój rozwój przez stałe uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, aby systematycznie podnosić swoje kompetencje i skutecznie nieść pomoc. Aby żyć zdrowo prowadzę zdrowy styl życia, na który składają się różne formy aktywności fizycznej, odpowiednia dieta, profilaktyczne zabiegi z zakresu fizjoterapii, dbanie o higienę psychiczną

Filozofia

Szukam mocnych stron pacjenta, które pozwolą na pracę nad dysfunkcją. Oszczędzam Wasz czas precyzyjnie dobierając ćwiczenia pod dolegliwość. Indywidualnie podchodzę do każdego człowieka. Towarzyszę nie tylko radą - motywuję do działania i jestem wsparciem. Stawiam realne cele i konsekwentnie nad nimi wspólnie pracujemy. Zdrowo żyję i dzielę się tym z innymi.

Misja

Rehabilitacja

Zajmuję się rehabilitacją pourazową, terapią bólu, stanami przeciążeniowymi oraz wieloma innymi problemami narządu ruchu. Przygotowuję do zabiegów operacyjnych i prowadzę rehabilitację pooperacyjną. Umożliwiam powrót do sprawności i daję narzędzia do utrzymania tego stanu – ćwiczenia, dieta, edukacja.

Profilaktyka w ujęciu holistycznym

Promuję zdrowy styl życia. Umożliwiam realną zmianę codziennych nawyków przez stworzenie optymalnego, indywidualnego programu. Chcę, abyście mogli w pełni cieszyć się życiem i bez ograniczeń realizować swoje pasje!

 

 

 

image-divider

Nasz zespół

Łukasz Nowak

Łukasz Nowak

Fizjoterapeuta

Ukończyłem licencjat fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym, magisterium na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz 2 – letnie Medyczne Studium w Poznaniu. Praktykowałem w poznańskich i wrocławskich szpitalach i przychodniach. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi z wadami postawy, zajmuję się terapią bólu, masażem i prowadzę treningi indywidualne dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów oraz treningi funkcjonalne i sportowe. Jestem trenerem osób z niepełnosprawnością w podnoszeniu ciężarów. Prowadzę szkolenia dotyczące rowerów integracyjnych dla osób z niepełnosprawnością.