Odwiedź nas
Wrocław, ul. Inowrocławska 7
Godziny pracy
Pon - Sob: 8:00 - 21:00

Ćwiczenia o średniej i małej intensywności dobierane stosownie do wieku i kondycji fizycznej pacjenta.  Zajęcia są prowadzone przez fizjoterapeutę, który dba o bezpieczeństwo pacjenta i daje praktyczne wskazówki co do poprawności wykonywanych ćwiczeń tak aby były bezpieczne i efektywne.


Ćwiczenia lecznicze usprawniające

Na ćwiczenia przychodzą osoby starsze mające problemy ze zwyrodnieniami stawów, bólem kręgosłupa, równowagą i osoby po wypadkach, urazach. Gabinet odwiedzają również pacjenci w średnim wieku, u których pojawiły się objawy bólowe spowodowane przeciążeniem w pracy i nadmiernym stresem. Ćwiczenia fizyczne są dobierane indywidualnie do każdego pacjenta w zależności od celu terapii.

Ćwiczenia profilaktyczne "zdrowy kręgosłup"

Długotrwała praca za biurkiem, długie służbowe podróże samochodem, siedzący tryb życia nie wpływają korzystnie na nasze ciało. Z czasem mogą pojawić się bóle mięśniowe, bóle odcinka szyjnego oraz lędźwiowego kręgosłupa, mrowienie w dłoniach. Najlepszym rozwiązaniem dla tych osób są ćwiczenia profilaktyczne. Kinezyterapia pozwala poprawić wydolność układu krążeniowo-oddechowego, obniżyć napięcie mięśniowe i zwiększyć zakresy ruchu w stawach. Zapraszamy również osoby w starszym wieku chcące jak najdłużej utrzymać swoją sprawność.