Odwiedź nas
Wrocław, ul. Inowrocławska 7
Godziny pracy
Pon - Sob: 8:00 - 21:00

Ćwiczenia przeznaczone "dla młodych i dla tych, którzy czują się młodo” prowadzony jest przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę, który zwraca uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń i na bieżąco koryguje błędy. Trening funkcjonalny rozwija siłę, gibkość, koordynację ruchową i wytrzymałość.


Dla początkujących

Trening dedykujemy osobom, które chcą dopiero zacząć swoją przygodę z ćwiczeniami, albo wrócić do aktywności po dłuższej przerwie. Oprócz tego, że sesja treningowa sprzyja odchudzaniu i modeluje sylwetkę powoduje wzmocnienie stawów, rozluźnienie mięśni i stabilizację kręgosłupa. Jak widać, oprócz walorów estetycznych jest świetną formą profilaktyki przeciwbólowej. Intensywność jest uzależniona od kondycji ćwiczącego.

Dla zaawansowanych

Trening przeznaczony dla osób, które korzystały lub korzystają z siłowni, uprawiają kalistenikę, sportowców zawodowych i amatorów oraz wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje ciało w sposób przemyślany i bezpieczny. Trening dla zaawansowanych jest niezbędny, aby obniżyć ryzyko urazu podczas uprawiania wybranego przez siebie sportowego hobby.