Odwiedź nas
Wrocław, ul. Inowrocławska 7
Godziny pracy
Pon - Sob: 8:00 - 21:00

Kim są fizjoterapeuci?

Fizjoterapeuci są kształceni na uczelniach wyższych, aby skutecznie diagnozować i leczyć dysfunkcje i urazy przez dobór odpowiednich ćwiczeń, masażu oraz innych technik. Zajmują się profilaktyką, rehabilitacją oraz innymi obszarami w dziedzinie sportu i zdrowia.

Ile razy będę musiał przyjść na wizytę?

Ilość zabiegów zależy od problemu i jest sprawą indywidualną. Po dokładnej analizie fizjoterapeuta omówi plan leczenia.

Jak mogę się umówić na wizytę?

Można skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 602 616 713 lub skorzystać z formularza na stronie kontaktowej. Można również skorzystać w szybki i łatwy sposób z rezerwacji online.

Czy muszę iść po skierowanie do lekarza lub iść do niego po opinię?

Nie ma takiej konieczności, gdyż fizjoterapeuci mogą diagnozować i leczyć bez skierowania od lekarza. Jeżeli zaistnieje potrzeba konsultacji z lekarzem poinformujemy o niej.

Co powinienem przynieść na pierwszą wizytę?

Proszę przygotować swoją dotychczas zgromadzoną dokumentację medyczną. Jeśli posiadasz, zabierz ze sobą obrazy RTG, skany rezonansu magnetycznego (MR) i listę leków. Możesz zabrać niekrępujące ruchów spodnie i koszulkę.

Jak powinienem się ubrać na wizytę?

Zalecana jest wygodna bielizna niekrępująca dla pacjenta, krótkie spodenki.

Czas trwania leczenia zależy od diagnozy, nasilenia zaburzeń, przeszłości medycznej i innych czynników. Zdarza się, że terapeuta konsultuje się z lekarzem, aby pomóc Ci osiągnąć jak najszybciej cele terapii.

Zadzwoń pod numer 602 616 713 dzień przed odwołaniem wizyty, będziemy mieli czas na skorygowanie grafiku 🙂

Gabinet jest  świetnie skomunikowany. Proszę wysiąść  na przystanku Młodych Techników. W odległości 200 m od przystanku znajduje się gabinet. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Do każdej interwencji chirurgicznej, po której następuje przymusowe okresowe zmniejszenie aktywności fizycznej należy się przygotować. Dzięki temu rehabilitacja pooperacyjna przebiega znacznie sprawniej.

Przyjdź do gabinetu! Po konsultacji i diagnozie, jeśli to nic poważnego dostaniesz konkretne ćwiczenia, które systematycznie wykonywane pomogą w powrocie do zdrowia.

Zadaj pytanie

Zapraszamy do zadawania wszelkich pytań związanych z terapią telefonicznie lub korzystając z poniższego formularza. Twoja wiadomość zostanie przesłana bezpośrednio do naszego terapeuty, który odpowie najszybciej jak to możliwe.